Сетевой инвертор SMA Sunny Tripower 6000TL-20

Сетевой инвертор SMA Sunny Tripower 6000TL-20
Цена: Есть в наличии $2680.00
Кол-во: +
-
Характеристики
Основные атрибуты  
Производитель 
SMA
Страна производитель Германия
Габаритные размеры  
Длина 240.0 мм
Ширина 470.0 мм
Высота 730.0 мм
Вес 37.0 кг
Описание

Інвертори SUNNY TRIPOWER 10000TL німецької компанії SMA є новітніми перетворювачами сонячної енергії, спеціально розробленими для домогосподарств і приватних будинків з трифазної мережею. Вони задають нові високі технологічні стандарти в цій галузі.

 

Завдяки технології Optiflex і асиметричній системі MultiString, рекордному ККД та системі відслідковування ефективності OPTITRAC Global Peak, інвертори SMA STP 10000TL-20 забезпечують максимальну гнучкість конфігурації і найвищу продуктивність фотоелектричних систем. На додаток, в нових SUNNY TRIPOWER є вбудована функція управління мережею, що робить можливим їх інтеграцію в мережі з реактивною складовою. В SUNNY TRIPOWER 10000TL так само реалізована можливість онлайнового моніторингу - поряд з передачею даних через Bluetooth вперше можливе пряме з'єднання з порталом SunnyPortalчерез пристрій SMA WebConnect, що входить у стандартну комплектацію, без додаткових модулів оперативної реєстрації даних.

 

Дані моделі оптимально підходять для монтажу в рамках установок - починаючи з класичного варіанту на даху і закінчуючи системами з більш високим рівнем потужності. Тепер в лінійку продукції Sunny Tripower входять нові версії, розраховані на рівень потужності 10 кВт і 12 кВт, що додатково розширює спектр їх застосування. До числа переваг для користувачів відноситься велика кількість перевірених на практиці функцій продукту. Значний рівень гнучкості, що забезпечується завдяки використанню прекрасно себе зарекомендованої технології Optiflex і асиметричної багаторядної системи, дозволяє досягти найвищої ефективності, а функція OptiTrac Global Peak гарантує максимальну прибутковість. Поряд зі зв'язком через Bluetooth, в стандартній комплектації також є пряме з'єднання з порталом Sunny Portal через SMA Webconnect. Крім того, пропонуються вбудовані функції управління мережею, функція подачі реактивної потужності в мережу, а також можливість використання з УЗО на 30 мА.

 

Висновок: Sunny Tripower є оптимальним рішенням для установок потужністю від 5 до 12 кВт, починаючи з систем для приватних будинків і більш потужних установок на дахах і закінчуючи невеликими сонячними електростанціями.

Написать отзыв


Ваше имя:

Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: