share

Калькулятор сонячної станції

Вкажіть місце розташування вашої сонячної електростанції. Залежно від області змінюється оптимальний кут нахилу, що впливає на генерацію сонячної електростанції.
Якщо ви знаєте які сонячні батареї ви будете використовувати, або вони вже встановлені на вашій сонячної станції - вкажіть необхідну потужність і кількість.
Вкажіть кут нахилу сонячної станції. Від правильно обраного кута нахилу сонячних панелей залежить ККД і ефективність отримання електроенергії.
Вкажіть азимут. Якщо ваша станція буде спрямована на Південь, залиште значення азимута 0°. при східної орієнтації азимут буде дорівнює -90°, при західній 90°.

1. Місцезнаходження

Поставте маркер у місці, де буде знаходитись сонячна станція

2. Дані для розрахунку

Точність результатів залежить від введених даних

Потужність панелей

Вт

Кількість панелей

Шт

Кут нахилу

°

Азимут

°
За даних умов, річна генерація сонячної станції складе кВт · год

3. Середньодобовий прогноз

Середня генерація станції за добу, залежно від місяця, кВт · год

4. Середньомісячний прогноз

Прогноз генерації сонячної станції по місяцях, кВт · год

Розрахунок сонячної електростанції за допомогою калькулятора носить попередній характер. Кожен об'єкт є індивідуальним, для формування остаточного пропозиції під «ключ» з урахуванням монтажу та техніко-економічного обґрунтування ми рекомендуємо провести консультацію з нашими фахівцями по телефону або замовити виїзд інженера до вас. За підсумками спілкування наші фахівці підготують і нададуть комплексну пропозицію по вартості і монтажу вашої сонячної електростанції.