share

Аграріям

Агропромисловий комплекс займає близько 20% в структурі економіки країни і є однією з основних бюджетоутворюючих сфер. Для розвитку аграрного сектора і збільшення обсягів виробництва потрібно підвищувати якість продукції, модернізувати обладнання, освоювати нові поля.

Для зменшення власного споживання ми пропонуємо сонячні електростанції різної потужності, що дозволить скоротити витрати на електроенергію - краще вкладати в особистий розвиток, ніж в виробників електроенергії. Також цікавим рішенням може бути установка автономної сонячної електростанції для поливу полів - особливо в місцях віддалених від електромереж або де підключення до них є не рентабельним. Можливості використання сонячної станції безмежні - можна постачати сховища, сушарки, морозилки, або створити абсолютно автономне фермерське господарство.

Компанія Solar Technology прагне допомогти розвитку аграрного сектора і країни вцілому. Ми не обмежуємося типовими рішеннями сонячних електростанцій для сільського господарства і завжди відкриті до нових, цікавих і нестандартних проектів. Якщо у вас є бажання встановити сонячну електростанцію, звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть спроектувати і розробити максимально ефективну сонячну електростанцію.

Зв'яжіться з нашим спеціалістом

Заповніть форму нижче,
щоб отримати детальну консультацію від нашого спеціаліста

Готові рішення сонячних електростанцій для сільського господарства, які допоможуть розвивати один з найважливіших напрямків країни