share

Для дому

Щорічно ми споживаємо все більше і більше електроенергії, і якщо ви читаєте це, то скороіше за все ви свідома людина, яка думає про майбутнє нашої планети. За допомогою сонячної станції ви можете економити, заробляти, а також забезпечувати безперебійне живлення свого будинку, або взагалі перейти на повну автономність, наприклад у місцях - де немає електромереж, або підключення до них коштує величезних коштів.

Компанія Solar Technology пропонує широкий вибір рішень сонячних електростанцій для домашнього використання. Нижче представлені типові рішення сонячних станцій, хоча це скоріше шаблони для загального ознайомлення з влаштуванням системи. Для точних розрахунків - ви можете звернутися до наших спеціалістів, які зможуть підготувати індивідуальне рішення яке б максимально підходиле під ваші потреби.

Сонячні станції під зелений тариф close

Сонячні електростанції під зелений тариф окрім економії дозволяють заробляти на продажу електроенергії в мережу за ставками зеленого тарифу

Готові рішення по сонячним станціям під власне споживання close

Солнечные батареї для дому: гайд по выбору

Итак, ви прийняли остаточне рішення купити солнечні батареї для приватного будинку. Обеззброєна енергетика - це екологічно чисто і з усіма сторонами: ви забезпечили своє господарство енергією і перенесіть завісу від центрального постачальника. Крім того, підключені до кабельних і провідних кабелів можуть банально не задовольняти раціональну потребу в енергії, пов'язаної з придбанням великої кількості електроприводу. Однак для вирішення цього питання варто придбати сонячну батарею для житла в Україні.

1. Тип панелей
Залежно від того, з якого матеріалу виготовлені панелі, виділяють три типи:

• кремнієві (моно- і полікристалічні);
• тонкоплівкові;
• тандемні.

Найпоширеніші - кремнієві, оскільки вартість сонячних батарей для приватного будинку, зроблених з кремнію, залишається найбільш доступною. Їх переваги - високий ККД - до 18%. При цьому монокристалічні мають більшу продуктивність і меншими габаритами, панелі цього типу чорні. Полікристалічні батареї коштують дешевше, візуально відрізняються кольором - тут переважають усі відтінки синього.
Тонкоплівкові панелі відрізняються більш низьким ККД (до 12%) і коротким терміном служби - досить швидка деградація елементів змусить вас частіше їх міняти.
Тандемні, або багатошарові, мають найвищий ККД - близько 30%, проте в побуті не застосовуються. Така продуктивність використовується на космічних станціях.

2. Площа покриття
Якщо ви плануєте віддати під геліосистему невелику частину присадибної ділянки або дах маленького будиночка, краще купити сонячні батареї для дому, виконані з монокристалів. Вони монтуються в умовах обмеженого простору і демонструють високу ефективність в генерації енергії.
Якщо ж з місцем проблем немає, можна купити полікристалічні панелі. Це рішення, буде, можливо, не таким естетичним, але більш дешевим і дуже ефективним.

3. Окружающие условия
Для території, на якій ніщо не перекриває сонячне світло, краще дізнаватися вартість сонячних батарей для приватного будинку в Україні, які виконані з монокристалічного кремнію. Їхній головний недолік - при частковому затіненні перестане працювати вся панель, тому їх ефективніше застосовувати в зонах високої світловий інтенсивності і без дерев і будинків.
Там, де можливі часткові затінення, потрібно зупинити свій вибір на полікристалічних моделях. Вони добре вловлюють розсіяне світло, і якщо частина панелі буде закрита тінню, то просто трохи буде знижено ККД, але генерація не зупиниться.

4. Температурний режим
Незважаючи на те, що панелі розраховані на роботу з енергією сонця, перегрівів вони не терплять - від цього знижується їх ККД. Температурний коефіцієнт вказується в технічних характеристиках, він показує, на скільки знизиться генерація при підвищенні температури на 1 градус. Оптимальним показником, при якому проводяться лабораторні тести, є 25 градусів Цельсія. Однак в спекотний сонячний день температура панелі може досягати і 50, і 60 градусів, що призведе приблизно до 10-відсоткового падіння ККД. Це необхідно враховувати при розрахунку ефективності всієї системи.
Чим вище клас панелі, тим менші втрати ефективності вам загрожують.

5. Бренд, гарантія, обслуговування
На сонячні батареї для дому ціни не можна назвати низькими, а тому багато хто намагається заощадити, купуючи продукцію безіменних фірм. Така економія обернеться збитками і розчаруванням, адже ніхто не дасть гарантію, що куплена вами панель саме того класу і саме з такими характеристиками. Та й ціна на неї навряд чи так вже критично відрізнятиметься від пропозицій офіційних дилерів. Таким чином, коли система почне виходити з ладу, вам банально не буде до кого буде звернутися, і доведеться платити і купувати панелі знову.
Виробник з ім'ям і офіційні дилери - нададуть і гарантію на продукцію, і технічне обслуговування при необхідності. Крім того, у відомих брендів часто є готові рішення. Таким чином, заплативши гроші, ви отримаєте комплект сонячних батарей для дому, ціна буде включати і інше необхідне обладнання і матеріали: інвертор, акумулятор, перехідники, кабелі, кріплення і т.д.

6. Потужність
Визначте, скільки електроенергії в день необхідно вашого будинку і який відсоток цієї потреби ви плануєте перекривати за допомогою сонячного світла. На цьому ринку представлені варіанти від тих, що придатні для заряджання ліхтарика і електричної зубної щітки, до величезних промислових геліоенергетичних рішень.
Якщо в планах коштує повний перехід на відновлювану енергетику, в розрахунок слід розміщувати не менше 20% плюсом до існуючого енергоспоживанню. Так ви зможете включати одночасно кілька електроприладів, а також не відмовляти собі в покупці нової техніки.
Цей параметр визначає і кількість «квадратів» панелей, і необхідну площу під їх розміщення.

Автономні сонячні електростанції close

Автономна сонячна електростанція призначена для роботи в якості основного джерела електроенергії. За рахунок використання такої станції можна повністю відмовитися від мережі.

Гібридні сонячні електростанції close

Енергетична незалежність в рамках одного будинку

Установка сонячних панелей на дах приватного будинку, на присадибну ділянку або балкон висотки перестало бути чимось незвичайним. Постійне зростання цін на електрику просто змушує задуматися про те, щоб купити готові рішення для дому сонячні батареї. Крім економічної вигоди, йдеться про зростання екологічної свідомості жителів Землі. І відновлювальна енергетика - прямий шлях до гармонійного співіснування з навколишнім світом.

Сонячні батареї: готові рішення для дому

Тема сонячної енергетики досить складна, пізнання більшості обмежуються картинками в інтернеті або випусках новин. Але у всьому розбиратися неможливо, та й нема чого, оскільки на спеціалізованій майданчику вже зібрані сонячні батареї для дому готові комплекти.

Зазвичай комплект включає в себе:

• власне геліопанелі;
• інвертор;
• акумуляторні батареї;
• комплектуючі (кабелі, кріплення, розподільний щит, автомат захисту і т.п.).

Крім власне матеріальної складової, сонячні батареї для дому готові рішення передбачають ведення всієї відповідної документації: проектування, узгодження, розрахунки, оформлення «зеленого тарифу»; а також монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.
Таким чином, сплативши один раз певну суму, ви отримаєте комплексне обслуговування від початку і до кінця. Готові рішення виконуються «під ключ», так що вам в принципі нема про що турбуватися.

Як вибрати сонячні батареї для дому готові рішення

Уже з постановки питання стає зрозуміло, що рішення існує не одне. І щоб установка геліосистеми стала дійсно вигідним вкладенням коштів, ознайомтеся з пропонованим асортиментом.

Вибір роблять виходячи з таких параметрів:

• необхідна потужність - розрахувати потрібно, знаючи, скільки енергії споживає ваш будинок за місяць, плюс запас на зростання енергоспоживання (тобто на придбання нових електроприладів). Цей параметр найважливіший, оскільки в кінцевому підсумку все сонячні панелі мають кінцеву мету у вигляді повного покриття потреб домогосподарства в енергії;
• клас устаткування (панелей) - маркується Grade A, B, C. Панелі класу А - без видимих ​​дефектів і без дефектів, які виявляються при люмінесцентному контролі. Панелі класу B і C мають певні некритичні пошкодження і використовуються для виготовлення більш дешевих модулів;
• інвертор і акумулятори - тут оцінюється потужність і бренд виробника.

Як правило, фахівці вже продумали все за клієнтів, об'єднуючи елементи системи в пакетних пропозиціях «під ключ». Вартість буде залежати від зазначених параметрів, зазвичай пропозиції так і розподіляються по класах «Економ», «Стандарт» або «Преміум». Втім, наявність пакетних рішень не скасовує того факту, що елементи в них можна замінити на ті, які вибере клієнт.
Обов'язковою умовою також є гарантія на всі складові системи і на роботу. Саме тому купувати потрібно у компаній з репутацією, які можуть підтвердити якість своєї роботи. До них же ви потім зверніться обслуговування або технічну заміною запчастин установки.

Сонячні батареї: готові рішення для дому та важливі питання

1. Місце розташування будинку
Навіть саме продумане пакетне рішення не буде ефективним, якщо будинок знаходиться в тіні густих дерев або сусідньої багатоповерхівки. Причому у випадку з деревами на власній ділянці проблему можна вирішити, наприклад, обрізанням гілок, то умови міської забудови змінити не вийде.
Виходячи з розташування варто вибирати тип панелей. Наприклад, для полікристалічних кремнієвих часткове затемнення не критично, а ось монокристалічна система відразу перестане виробляти електрику.
Чим більше сонячного годинника місце для панелей знаходиться власне на сонці, тим вигідніше буде ваша інвестиція.

2. Інсоляція
По суті, це показник кількості сонячного світла, яке буде доступно панелям для перетворення в електрику. Для різних регіонів країни інсоляція різна, вона впливає на місце розташування панелей і їх кількість. При розрахунках професіонали обов'язково врахують цей параметр.

3. Кількість панелей
Залежить від необхідної домогосподарству потужності та інсоляції. Для отримання певної кількості енергії в сонячному регіоні зона покриття панелями буде менше, ніж на частково затіненій території.

4. Обслуговування
Система автономна і не вимагає особливої ​​уваги. Єдине, за чим потрібно стежити - за акумуляторами і чистотою панелей. Їх не миють щотижня, зазвичай вистачає одного-двох разів за півроку. Виняток становлять зимові місяці, коли снігопади можуть повністю закрити панелі, і ведеться неподалік будівництво - пил і бруд осядуть на площинах і перешкодять їм збирати сонячну енергію.

5. Утилізація
Гелиосистема буде працювати не менше 20-30 років, а то і більше, що зовсім не означає, що можна не замислюватися про те, як її утилізувати після закінчення терміну служби. Добре, якщо бренд-виробник приймає назад свої панелі для знищення без шкоди для екології.

Де в Україні купити готові рішення для дому - сонячні батареї

Компанія Solar Technology пропонує комплексний підхід до вирішення питання енергетичної незалежності. Наші фахівці візьмуть на себе розробку проектно-кошторисної документації та консалтинг. Разом ми підберемо систему, яка буде задовольняти ваші запити по потужності і вартості.
Налагодження та введення в експлуатацію установки - також турбота фахівців Solar Technology. І на цьому наша співпраця не закінчиться, оскільки ми надаємо послуги післяпродажного сервісу і аудиту системи. Технічне обслуговування, діагностика несправностей, поставки запчастин і консультації з модернізації установок - цілий комплекс послуг, який отримують наші клієнти.
Сонячна енергетика ближче ніж здається, зробіть своє житло енергонезалежною і екологічним.