share

Власне споживання

Солнечная электростанция под собственное потребление

Сонячна електростанція для власного споживання призначена в першу чергу для того, що б зменшити споживання з мережі, за рахунок чого можна економити значні кошти. В силу щорічного збільшення тарифів за світло, окупність сонячної електростанції становить в середньому 5-6 років. Зрозуміло, що разом з встановлення сонячної електростанції відмінним рішенням буде замінити споживачі на більш економні для досягнення максимальної енергоефективності. Також сонячна електростанція для власного споживання підійде тим, у кого немає можливості підключитися за зеленим тарифом, наприклад, в дачних кооперативах.

Для розробки проекту сонячної електростанції під власне споживання фахівці компанії Solar Technology беруть до уваги всі можливі моменти, які впливають на ефективність станції: розташування об'єкта, спрямованість даху, якщо це не наземна сонячна станція, кут нахилу сонячних панелей, потужність споживачів. Зв'яжіться з нами, і разом ми зможемо досягти максимально вигідного для вас результату.

Зв'яжіться з нашим спеціалістом

Заповніть форму нижче,
щоб отримати детальну консультацію від нашого спеціаліста

Сонячна електростанція під ключ від компанії Solar Technology

Бажання купити сонячну електростанцію для дому є виправданим для кожного українця. Це не просто примха моди, а необхідна реальність, яка продиктована низкою причин, таких як:

  • періодичне відключення електропостачання;

  • високі тарифи на електроенергію;

  • екологія.

Домашня сонячна електростанція під ключ дозволить значно зменшити споживання електроенергії та отримати додатковий прибуток. Вся утворена енергія сонця передається через інвертор у загальну електромережу.

З року в рік використання альтернативних видів енергії для власних будинків і для промислових об'єктів стає все більш звичною справою. Установка сонячних станцій дає можливість зменшити витрати на енергоносії, а надлишок енергії продавати у загальну електромережу за «зеленим» тарифом.

Як розрахувати сонячну електростанцію для дачі?

Приймаючи рішення встановити високотехнологічне енергозберігаюче обладнання, власникам будинків дачного типу важливо визначитися - бажають вони замінити всю електроенергію на зелену або тільки частину, а також чи будуть вони продавати зайву енергію у загальну мережу. Відповідь на ці питання необхідна, щоб розрахувати потужність автономної електростанції для дачі.

У тому випадку, якщо власник будинку хоче самостійно встановити СЕС, він може скористатися спеціальним онлайн калькулятором на нашому сайті, який може розрахувати сонячний масив, а також підібрати ємність акумуляторних батарей. 

Яку купити електростанцію для дачі?

Якщо ви визначилися з місцем установки сонячної електростанції для дачі, а також намітили необхідний комплект електроприладів, дотримуйтеся наступних рекомендацій.

При розрахунку площі сонячного масиву, який покриє споживання ваших приладів у літній час, скористайтеся спеціальним онлайн-калькулятором. У розрахунок навантаження включите всі побутові прилади, що знаходяться в будинку, вкажіть час їх роботи та виберіть сонячний масив, який закриє добове споживання енергії у літній період з запасом, що становить не менше 20% загальної потреби.  

Для дачного будиночка можна вибрати будь-який тип панелей, але при цьому потрібно врахувати можливість доставки в ваш район і форму стіни або даху, де буде безпосередньо кріпитися обладнання.

Зазвичай для сонячної електростанції для дачі вибирають наступну напруга системи акумуляторів - 12, 24 або 48 Вольт. Якщо на дачі немає низьковольтних приладів, то перевагу краще віддати акумуляторам з великим значенням, наприклад, 24 вольт. Якщо сонячний масив виходить значним - від 800 ват і більше, то слід вибрати 48 вольт. Більш простими словами, сумарної ємності акумулятора повинно вистачити на 36 і більше годин автономної роботи при стандартному навантаженні.

На наступному етапі необхідно визначитися, чи будете ви користуватися дачним будиночком в інший час, крім літа. Якщо ні, то для перетворення напруги підійде простий інвертор, який має чистий синус. Якщо ж ви хочете комфортно проводити вихідні на дачі, наприклад у зимовий час або у міжсезоння, то без джерела безперебійного живлення не обійтися. Потужність інвертора повинна покривати сумарну потужність одночасно включених приладів, а також врахувати пікові навантаження.    

Вкрай важливим аспектом у цьому питанні є вибір виду контролера, оскільки даний пристрій відповідає за правильний заряд батарей. Вибір подібного пристрою краще доручити нашим фахівцям.

Незважаючи на те що, пристрої захисту, запобіжники та різні мережеві фільтри складають невелику частину бюджету, радимо їх придбати, оскільки вони позбавлять вас від проблем та страхів у процесі роботи системи. Не варто економити на цьому моменті, оскільки просте замикання акумуляторів може призвести до пожежі.

Якщо у вас немає часу розбиратися у всіх нюансах - довірте цю роботу професіоналам, які не перший рік працюють у цьому напрямку. Купити сонячну електростанцію для дачі не складно, якщо ви будете співпрацювати з перевіреними компаніями. 

Яку площу необхідно мати для розташування сонячної електростанції для дачі і будинку?

Перед тим, як купити сонячну електростанцію в Україні, необхідно мати розуміння того, яку площу займе установка сонячної електростанції. Це дозволить підібрати найзручніше місце для розміщення сонячної електростанції з максимально необхідною потужністю. Чим більше фотоелектричних модулів, тим більше площа. Не менш важливим є вмілий розрахунок необхідного кута нахилу та орієнтації конструкції.

Сонячна електростанція потужністю 10 кВт – це 38 270-Ватних модулів площею 1,6 кв м (38 модулів у цілому).

Якщо у вас приватний будинок, то розташування сонячної електростанції на схилі даху – найбільш оптимальний варіант. Для такого розміщення сонячної електростанції необхідна площа становить 75 кв м разом з необхідними інтервалами між сонячними батареями. Наші співробітники готові зробити всі підрахунки за вас. Ми ретельно вивчимо вашу територію, дачу або будинок і порадимо найоптимальніший варіант.

Домашня сонячна електростанція: ціна та правила вибору

Перед установкою сонячних електростанцій для будинку, які використовуються для заощадження електроенергії необхідно визначитися — чи хочете ви замінити всю електроенергію на «зелену» або тільки частину, а також чи плануєте ви продавати надлишки енергії у загальну електромережу. Залежно від того, яке рішення Ви приймете, ми розрахуємо вам необхідну потужність сонячної електростанції.

Наша компанія надає найвигідніші ціни на сонячні електростанції по всій Україні. Для замовлення звертайтесь за телефонами вказаними на сторінці контактів.

Солнечные батареї для дому: гайд по выбору

Итак, ви прийняли остаточне рішення купити солнечні батареї для приватного будинку. Обеззброєна енергетика - це екологічно чисто і з усіма сторонами: ви забезпечили своє господарство енергією і перенесіть завісу від центрального постачальника. Крім того, підключені до кабельних і провідних кабелів можуть банально не задовольняти раціональну потребу в енергії, пов'язаної з придбанням великої кількості електроприводу. Однак для вирішення цього питання варто придбати сонячну батарею для житла в Україні.

1. Тип панелей
Залежно від того, з якого матеріалу виготовлені панелі, виділяють три типи:

• кремнієві (моно- і полікристалічні);
• тонкоплівкові;
• тандемні.

Найпоширеніші - кремнієві, оскільки вартість сонячних батарей для приватного будинку, зроблених з кремнію, залишається найбільш доступною. Їх переваги - високий ККД - до 18%. При цьому монокристалічні мають більшу продуктивність і меншими габаритами, панелі цього типу чорні. Полікристалічні батареї коштують дешевше, візуально відрізняються кольором - тут переважають усі відтінки синього.
Тонкоплівкові панелі відрізняються більш низьким ККД (до 12%) і коротким терміном служби - досить швидка деградація елементів змусить вас частіше їх міняти.
Тандемні, або багатошарові, мають найвищий ККД - близько 30%, проте в побуті не застосовуються. Така продуктивність використовується на космічних станціях.

2. Площа покриття
Якщо ви плануєте віддати під геліосистему невелику частину присадибної ділянки або дах маленького будиночка, краще купити сонячні батареї для дому, виконані з монокристалів. Вони монтуються в умовах обмеженого простору і демонструють високу ефективність в генерації енергії.
Якщо ж з місцем проблем немає, можна купити полікристалічні панелі. Це рішення, буде, можливо, не таким естетичним, але більш дешевим і дуже ефективним.

3. Окружающие условия
Для території, на якій ніщо не перекриває сонячне світло, краще дізнаватися вартість сонячних батарей для приватного будинку в Україні, які виконані з монокристалічного кремнію. Їхній головний недолік - при частковому затіненні перестане працювати вся панель, тому їх ефективніше застосовувати в зонах високої світловий інтенсивності і без дерев і будинків.
Там, де можливі часткові затінення, потрібно зупинити свій вибір на полікристалічних моделях. Вони добре вловлюють розсіяне світло, і якщо частина панелі буде закрита тінню, то просто трохи буде знижено ККД, але генерація не зупиниться.

4. Температурний режим
Незважаючи на те, що панелі розраховані на роботу з енергією сонця, перегрівів вони не терплять - від цього знижується їх ККД. Температурний коефіцієнт вказується в технічних характеристиках, він показує, на скільки знизиться генерація при підвищенні температури на 1 градус. Оптимальним показником, при якому проводяться лабораторні тести, є 25 градусів Цельсія. Однак в спекотний сонячний день температура панелі може досягати і 50, і 60 градусів, що призведе приблизно до 10-відсоткового падіння ККД. Це необхідно враховувати при розрахунку ефективності всієї системи.
Чим вище клас панелі, тим менші втрати ефективності вам загрожують.

5. Бренд, гарантія, обслуговування
На сонячні батареї для дому ціни не можна назвати низькими, а тому багато хто намагається заощадити, купуючи продукцію безіменних фірм. Така економія обернеться збитками і розчаруванням, адже ніхто не дасть гарантію, що куплена вами панель саме того класу і саме з такими характеристиками. Та й ціна на неї навряд чи так вже критично відрізнятиметься від пропозицій офіційних дилерів. Таким чином, коли система почне виходити з ладу, вам банально не буде до кого буде звернутися, і доведеться платити і купувати панелі знову.
Виробник з ім'ям і офіційні дилери - нададуть і гарантію на продукцію, і технічне обслуговування при необхідності. Крім того, у відомих брендів часто є готові рішення. Таким чином, заплативши гроші, ви отримаєте комплект сонячних батарей для дому, ціна буде включати і інше необхідне обладнання і матеріали: інвертор, акумулятор, перехідники, кабелі, кріплення і т.д.

6. Потужність
Визначте, скільки електроенергії в день необхідно вашого будинку і який відсоток цієї потреби ви плануєте перекривати за допомогою сонячного світла. На цьому ринку представлені варіанти від тих, що придатні для заряджання ліхтарика і електричної зубної щітки, до величезних промислових геліоенергетичних рішень.
Якщо в планах коштує повний перехід на відновлювану енергетику, в розрахунок слід розміщувати не менше 20% плюсом до існуючого енергоспоживанню. Так ви зможете включати одночасно кілька електроприладів, а також не відмовляти собі в покупці нової техніки.
Цей параметр визначає і кількість «квадратів» панелей, і необхідну площу під їх розміщення.