share

Автономні станції

Автономная солнечная электростанция

Автономна сонячна електростанція для дому або дачі, призначена для роботи у якості основного джерела електроенергії. Основною перевагою такої станції є можливість повністю відмовитись від електромережі. Дане рішення підійде для будівель які знаходяться віддалено від лінії електропередач, або де підключення до мережі коштує дорого. Автономна сонячна станція — це ідеальне рішення для будинку у горах, дач, котеджу, готелю. До станції також можна під`єднати паливний генератор.

Кожний проект автономної сонячної електростанції залежить від багатьох факторів — починаючи з місця розташування, закінчуючи різноманітністю приладів-споживачів, якими ви користуєтесь. Для точного розрахунку вартості і підбору максимально ефективного обладнання — звертайтесь до наших спеціалістів.

Зв'яжіться з нашим спеціалістом

Заповніть форму нижче,
щоб отримати детальну консультацію від нашого спеціаліста

Автономні електростанції - принцип роботи та переваги

Автономна електростанція на сонячних батареях являє собою "самостійну" систему електроживлення, яка стане в нагоді у випадках коли неможливо підключатися до загальних ліній електропередач або ви просто бажаєте перейти на екологічно чисте джерело енергії. Цим системам не потрібно підтримувати паралельне функціонування з централізованою електромережею, вони працюють разом з дизельними генераторами, вітрогенераторами та міні ГЕС. З огляду на потреби, можна встановити будь-яку гібридну систему електропостачання із застосуванням сонячних фотомодулів.

У більшості випадків автономна електростанція для будинку використовується у тих районах, де немає централізованого електрозабезпечення. Дане рішення можна застосовувати й для постачання електрики до мобільних об'єктів.

Автономні електростанції для будинку встановлюють також жителі України, які хочуть знайти енергонезалежність та зменшити рахунки на комунальні послуги. Solar Technology має великий досвід у даній сфері і готова допомогти своїм клієнтам у виборі оптимального варіанту сонячної станції. Наші фахівці врахують всі ваші вимоги, а також підберуть конструкцію, яка впишеться у ваш бюджет.

Переваги використання автономного електропостачання на сонячних батареях. Все по поличках, без води!

Конструкція автономних електростанцій для будинку зазвичай складається з чотирьох базових елементів:

  • сонячна батарея;

  • контролера заряду;

  • акумулятор;

  • інвертор.

Сонячні модулі призначені для заряду акумуляторних батарей, пристрій контролера заряду використовується для передачі енергії з сонячних батарей до акумуляторів, не застосовуючи перезарядку. Акумуляторні батареї накопичують згенеровану електроенергію від сонячних панелей і надають можливість користування електроенергії у нічний час. Інвертор грає важливу роль у перевтіленні постійної напруги від акумуляторних батарей у змінну 220 В частотою 50 гц.

Якщо вже прийнято рішення купити автономну електростанцію, особливу увагу варто приділити вибору інвертора. Для визначення необхідної потужності цього приладу потрібно обчислити загальну потужність всіх пристроїв, які планується включати одночасно. Вибираючи необхідний інвертор та контролер заряду потрібно враховувати збільшення потужності сонячних й акумуляторних батарей. Тому що збільшити потужність батарей можливо, а ось інвертора та контролера ні.

У багатьох європейських країнах автономна сонячна електростанція для будинку застосовується для резервного енергозабезпечення. Перейти повністю на використання сонячної станції не представляється можливим, бо виробленої енергії буває недостатньо, зокрема це стосується зимового періоду. Однак, завдяки впровадженню ефективних систем накопичення та спеціалізованого програмного забезпечення, цей недолік у найближчому майбутньому буде усунений, що дозволить насолодитися тими перевагами, які отримує власник станції після її установки.

До основних переваг автономної СЕС можна віднести наступне:

  • можливість монтажу систем у віддалених районах,

  • безшумність,

  • екологічна безпека,

  • мінімальні вимоги до технічного обслуговування.

Автономне електропостачання в Україні від компанії Solar Technology

Перевагами електростанцій автономних насамперед є їх безпека для навколишнього середовища та користувачів, висока технологічна функціональність, простота та доступність при монтажі, практичність технічного обслуговування, яке не вимагає великих витрат часу й фінансів. Крім цього, установка автономної сонячної енергосистеми дає абсолютну незалежність - у вас не виникне необхідності встановлювати додаткові джерела живлення. Використання даної системи забезпечує безперебійну роботу всіх необхідних електроприладів користувача.

Основним напрямком діяльності нашої компанії є проектування та комплектація автономної сонячної електростанції для забезпечення енергією різних об'єктів, будь то домашнє господарство або велике підприємство. Сонячна електростанція вважається не тільки екологічним рішенням, але й вигідним придбанням в економічному плані. На нашому сайті ви зможете замовити автономну електростанцію на сонячних батареях будь-якої потужності. Якість обладнання та демократичні ціни приємно порадують кожного клієнта. Ми працюємо із замовниками по всій території України.

Отримати надійну і стабільну сонячну електростанцію можна тільки в тому випадку, якщо скористатися послугами справжніх професіоналів. У Solar Technology ми надаємо послуги проектування і монтажу гібридної системи. Наші інженери підготують проект, який дозволить отримати максимальне вироблення «зеленої» енергії. У нашій компанії ви зможете придбати надійні, автономні та легкі в експлуатації конструкції.