share

Готові рішення

Компанія Solar Technology зацікавлена у всесторонньому розвитку сонячної енергетики в Україні. Саме тому, окрім встановлення сонячних електростанцій на приватні будинки, ми також пропонуємо різноманітні рішення по проектуванню та встановленню сонячних електростанцій для бізнесу, аграрного сектору, а також бюджетної сфери.

Нижче представлені розділи, де ви знайдете інформацію в залежності від ваших потреб. Якщо ви не знаєте, як вибрати сонячну електростанцію, або не знайшли те, що шукали - ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів, які раді вирішити будь-які виниклі складнощі.

Для домашнього використання close

Енергетична незалежність в рамках одного будинку

Установка сонячних панелей на дах приватного будинку, на присадибну ділянку або балкон висотки перестало бути чимось незвичайним. Постійне зростання цін на електрику просто змушує задуматися про те, щоб купити готові рішення для дому сонячні батареї. Крім економічної вигоди, йдеться про зростання екологічної свідомості жителів Землі. І відновлювальна енергетика - прямий шлях до гармонійного співіснування з навколишнім світом.

Сонячні батареї: готові рішення для дому

Тема сонячної енергетики досить складна, пізнання більшості обмежуються картинками в інтернеті або випусках новин. Але у всьому розбиратися неможливо, та й нема чого, оскільки на спеціалізованій майданчику вже зібрані сонячні батареї для дому готові комплекти.

Зазвичай комплект включає в себе:

• власне геліопанелі;
• інвертор;
• акумуляторні батареї;
• комплектуючі (кабелі, кріплення, розподільний щит, автомат захисту і т.п.).

Крім власне матеріальної складової, сонячні батареї для дому готові рішення передбачають ведення всієї відповідної документації: проектування, узгодження, розрахунки, оформлення «зеленого тарифу»; а також монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.
Таким чином, сплативши один раз певну суму, ви отримаєте комплексне обслуговування від початку і до кінця. Готові рішення виконуються «під ключ», так що вам в принципі нема про що турбуватися.

Як вибрати сонячні батареї для дому готові рішення

Уже з постановки питання стає зрозуміло, що рішення існує не одне. І щоб установка геліосистеми стала дійсно вигідним вкладенням коштів, ознайомтеся з пропонованим асортиментом.

Вибір роблять виходячи з таких параметрів:

• необхідна потужність - розрахувати потрібно, знаючи, скільки енергії споживає ваш будинок за місяць, плюс запас на зростання енергоспоживання (тобто на придбання нових електроприладів). Цей параметр найважливіший, оскільки в кінцевому підсумку все сонячні панелі мають кінцеву мету у вигляді повного покриття потреб домогосподарства в енергії;
• клас устаткування (панелей) - маркується Grade A, B, C. Панелі класу А - без видимих ​​дефектів і без дефектів, які виявляються при люмінесцентному контролі. Панелі класу B і C мають певні некритичні пошкодження і використовуються для виготовлення більш дешевих модулів;
• інвертор і акумулятори - тут оцінюється потужність і бренд виробника.

Як правило, фахівці вже продумали все за клієнтів, об'єднуючи елементи системи в пакетних пропозиціях «під ключ». Вартість буде залежати від зазначених параметрів, зазвичай пропозиції так і розподіляються по класах «Економ», «Стандарт» або «Преміум». Втім, наявність пакетних рішень не скасовує того факту, що елементи в них можна замінити на ті, які вибере клієнт.
Обов'язковою умовою також є гарантія на всі складові системи і на роботу. Саме тому купувати потрібно у компаній з репутацією, які можуть підтвердити якість своєї роботи. До них же ви потім зверніться обслуговування або технічну заміною запчастин установки.

Сонячні батареї: готові рішення для дому та важливі питання

1. Місце розташування будинку
Навіть саме продумане пакетне рішення не буде ефективним, якщо будинок знаходиться в тіні густих дерев або сусідньої багатоповерхівки. Причому у випадку з деревами на власній ділянці проблему можна вирішити, наприклад, обрізанням гілок, то умови міської забудови змінити не вийде.
Виходячи з розташування варто вибирати тип панелей. Наприклад, для полікристалічних кремнієвих часткове затемнення не критично, а ось монокристалічна система відразу перестане виробляти електрику.
Чим більше сонячного годинника місце для панелей знаходиться власне на сонці, тим вигідніше буде ваша інвестиція.

2. Інсоляція
По суті, це показник кількості сонячного світла, яке буде доступно панелям для перетворення в електрику. Для різних регіонів країни інсоляція різна, вона впливає на місце розташування панелей і їх кількість. При розрахунках професіонали обов'язково врахують цей параметр.

3. Кількість панелей
Залежить від необхідної домогосподарству потужності та інсоляції. Для отримання певної кількості енергії в сонячному регіоні зона покриття панелями буде менше, ніж на частково затіненій території.

4. Обслуговування
Система автономна і не вимагає особливої ​​уваги. Єдине, за чим потрібно стежити - за акумуляторами і чистотою панелей. Їх не миють щотижня, зазвичай вистачає одного-двох разів за півроку. Виняток становлять зимові місяці, коли снігопади можуть повністю закрити панелі, і ведеться неподалік будівництво - пил і бруд осядуть на площинах і перешкодять їм збирати сонячну енергію.

5. Утилізація
Гелиосистема буде працювати не менше 20-30 років, а то і більше, що зовсім не означає, що можна не замислюватися про те, як її утилізувати після закінчення терміну служби. Добре, якщо бренд-виробник приймає назад свої панелі для знищення без шкоди для екології.

Де в Україні купити готові рішення для дому - сонячні батареї

Компанія Solar Technology пропонує комплексний підхід до вирішення питання енергетичної незалежності. Наші фахівці візьмуть на себе розробку проектно-кошторисної документації та консалтинг. Разом ми підберемо систему, яка буде задовольняти ваші запити по потужності і вартості.

Налагодження та введення в експлуатацію установки - також турбота фахівців Solar Technology. І на цьому наша співпраця не закінчиться, оскільки ми надаємо послуги післяпродажного сервісу і аудиту системи. Технічне обслуговування, діагностика несправностей, поставки запчастин і консультації з модернізації установок - цілий комплекс послуг, який отримують наші клієнти.
Сонячна енергетика ближче ніж здається, зробіть своє житло енергонезалежною і екологічним.

Сучасні сонячні станції для дому

Сонце живить все, що є на Землі. Це чисте, безпечне і нескінченне джерело енергії, якому цілком можна довіряти. Його використання безпечне для планети, тому всі розвинені країни активно впроваджують зелені технології, щоб зберегти сприятливий клімат.

Розвиток сонячної енергетики сьогодні є пріоритетним напрямком у діяльності багатьох держав, не стала винятком й Україна. Завдяки сонячним установкам, люди змогли отримувати "зелену" енергію, яка не погіршує екологічну обстановку, допомагає зберегти природу і заощадити фінанси.

Використання електростанцій на сонячних батареях актуально у державах, які мають високий рівень інсоляції. Що ж стосується України, то ефективність використання енергозберігаючого обладнання в першу чергу залежить від регіону. Як розуміти? У південній частині країни сонячна енергетика використовується більш широко, ніж в північних областях. Електростанція на сонячних батареях є ідеальним рішенням багатьох проблем.

Наша компанія Solar Technology впевнена у тому, що сонце стане єдиним джерелом енергії для майбутніх поколінь. Ми замислюємося про довгострокову перспективу, тому знаходимося у постійному пошуку гармонії між нашими бізнес-цілями та стійкими результатами для людства. Ми працюємо над тим, щоб зробити сонячні електростанції для будинку доступними багатьом людям.

У нас є корпоративний офіс у Києві, і сьогодні ми є експертами в області сонячної фотоелектричної промисловості. Ми прагнемо надавати найсучасніші та якісні проекти з найвищим рівнем технологій для реалізації концепції зеленої планети.

Переваги сонячної електростанції будинку

Незаперечним плюсом сонячної електростанції є те, що вона істотно знижує вартість енергоспоживання. Дане обладнання працює від сонячної енергії, а саме перетворює сонячне випромінювання в електричну енергію. Сонячна електростанція для будинку сьогодні вважається більш вигідною та ефективною альтернативою бензогенераторам та іншим приладам, які використовуються при автономній електрифікації.

До плюсів СЕС також відносять їх ціну, швидку окупність, автономність роботи, можливість адаптації обладнання під потреби споживачів. Власники будинків, які хочуть збільшити загальну потужність обладнання, можуть додатково придбати сонячні батареї. Якщо ви хочете швидко заповнити свої витрати, то єдиний варіант зробити це – підключитися до зеленого тарифу і продавати надлишки енергії державі.

Наша компанія пропонує сонячну станцію для дому та промисловості, яку можна використовувати для будь-яких цілей. Ми поставляємо продукцію відповідно до запитів кожного клієнта. Сонячні панелі на будинок і вся система в цілому не забруднює навколишнє середовище. Вартість технічного обслуговування значно нижче, що робить її економічно вигідним. Станція має закінчену конструкцію з кріпленням для розміщення сонячних панелей, акумулятора і всіх типів блоків для регулювання контролера. Ми є провідним виробником, постачальником та експортером сонячних електростанцій в Україні. Наші вироби відрізняються:

  • низькою витратою; 

  • екологічною чистотою матеріалів;

  • чемним дизайном; 

  • багатою функціональністю.

Ми легко зможемо спроектувати та встановити електростанцію на будівлі або на приватному промисловому будинку. Беремо на себе всі клопоти з обслуговування обладнання і гарантуємо чудовий сервіс.

Чому варто купити сонячну електростанцію для дому?

Найпотаємнішою мрією кожної людини, звичайно ж, є стабільність. Постійне збільшення цін, різні суспільні катаклізми, зміна ідеології істотно підриває впевненість людини у майбутньому дні. Однак є те, що буде існувати завжди, а саме щоранку сонце буде сходити над горизонтом і дарувати людям цілий день своє тепло та енергію. До чого все це? Незважаючи на те, що сонце дарує енергію, 98% людей платять за неї генеруючим компаніям, які виробляють її з палива.

Якщо взяти для порівняння тарифи на електроенергію, які були у 2001 році і діючі, то можна помітити, що вони виросли в кілька сотень разів, причому дана тенденція буде продовжуватися. Єдиний варіант розірвати це замкнуте коло - купити сонячну електростанцію для будинку та перейти повністю на автономне електропостачання.

На Заході технології отримання енергії з альтернативних джерел розробляються вже понад півстоліття. У цих державах широко поширені вітрові і сонячні електростанції. Однак мінливість вітру призвело до того, що системи на основі фотоелектричних модулів сьогодні знаходяться на піку популярності.

Стандартно система СЕС включає сонячні батареї, акумуляторні батарей, контролер заряду, інвертор.

Якщо ви вирішили вибрати сонячні електростанції для будинку і купити їх в нашій компанії, то для початку потрібно правильно підібрати компоненти системи. А це означає, що необхідно врахувати всі можливості обладнання, а також визначити завдання, з якими воно повинно справлятися.

Щоб домогтися реальної енергонезалежності, необхідно врахувати наступні моменти. По-перше, замінити більшу частину електроприладів, причому перевагу слід віддавати більш економічним. Наприклад, звичайна заміна ламп на світлодіодні дозволить заощадити до 30% електрики.

По-друге, варто переглянути деякі споживчі звички. Зокрема, це стосується режиму дня, його краще організувати таким чином, щоб максимальне енергоспоживання випадало на світлий час доби. В цьому випадку електроенергія, яка надходить від сонячних елементів, буде відразу передаватися у домашню мережу через інвертор. Таке рішення дозволить істотно продовжити ресурс АКБ, оскільки вони мають лімітовану кількість циклів заряду й розряду.

По-третє, потрібно звести до мінімуму застосування пристроїв з нагрівальними елементами. Наприклад, прати білизну холодною водою без нагріву.

По-четверте, необхідно теплоізолювати будинок, оскільки відсутність теплоізоляції істотно збільшує витрати на опалення.

Вартість сонячної електростанції для будинку у Solar Technology

Одне з головних питань, яке турбує власників будинків, бажаючих перейти на використання сонячних електростанцій — це їх вартість. Важливо знати, що немає єдиної універсальної відповіді, тому що кожен будинок індивідуальний. Але ви можете перейти у наш каталог і подивитися вартість кожного елемента.

Пропоновані нашою компанією СЕС для дому допоможуть розв'язати проблеми з електроенергією раз й назавжди. У нашому каталозі представлені моделі з різною потужністю, тому ви без зусиль зможете вибрати оптимальний варіант, який не тільки покриє потреби будинку в енергії, але й дозволить заробити на її надлишках.

Якщо ви замовите у нашій компанії сонячні батареї для будинку під ключ, то ми зробимо вам прорахунок і зможемо сказати точну вартість.

Рішення для аграрного сектору close

Готові рішення сонячних електростанцій для сільського господарства, які допоможуть розвивати один з найважливіших напрямків країни

Сонячні електростанції для бізнесу close

Готові рішення по сонячним електростанціям для бізнесу, які допоможуть знизити витрати і збільшити прибутковість компанії

Готові рішення сонячних станцій для бюджетної сфери close

Готові рішення сонячних електростанцій для шкіл, дитячих садків та інших бюджетних установ для зменшення власного споживання з мережі

Системи відеоспостереження та відеонагляду close