share

Готові рішення

Компанія Solar Technology зацікавлена у всесторонньому розвитку сонячної енергетики в Україні. Саме тому, окрім встановлення сонячних електростанцій на приватні будинки, ми також пропонуємо різноманітні рішення по проектуванню та встановленню сонячних електростанцій для бізнесу, аграрного сектору, а також бюджетної сфери.

Нижче представлені розділи, де ви знайдете інформацію в залежності від ваших потреб. Якщо ви не знаєте, як вибрати сонячну електростанцію, або не знайшли те, що шукали - ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів, які раді вирішити будь-які виниклі складнощі.

Для домашнього використання close

Енергетична незалежність в рамках одного будинку

Установка сонячних панелей на дах приватного будинку, на присадибну ділянку або балкон висотки перестало бути чимось незвичайним. Постійне зростання цін на електрику просто змушує задуматися про те, щоб купити готові рішення для дому сонячні батареї. Крім економічної вигоди, йдеться про зростання екологічної свідомості жителів Землі. І відновлювальна енергетика - прямий шлях до гармонійного співіснування з навколишнім світом.

Сонячні батареї: готові рішення для дому

Тема сонячної енергетики досить складна, пізнання більшості обмежуються картинками в інтернеті або випусках новин. Але у всьому розбиратися неможливо, та й нема чого, оскільки на спеціалізованій майданчику вже зібрані сонячні батареї для дому готові комплекти.

Зазвичай комплект включає в себе:

• власне геліопанелі;
• інвертор;
• акумуляторні батареї;
• комплектуючі (кабелі, кріплення, розподільний щит, автомат захисту і т.п.).

Крім власне матеріальної складової, сонячні батареї для дому готові рішення передбачають ведення всієї відповідної документації: проектування, узгодження, розрахунки, оформлення «зеленого тарифу»; а також монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.
Таким чином, сплативши один раз певну суму, ви отримаєте комплексне обслуговування від початку і до кінця. Готові рішення виконуються «під ключ», так що вам в принципі нема про що турбуватися.

Як вибрати сонячні батареї для дому готові рішення

Уже з постановки питання стає зрозуміло, що рішення існує не одне. І щоб установка геліосистеми стала дійсно вигідним вкладенням коштів, ознайомтеся з пропонованим асортиментом.

Вибір роблять виходячи з таких параметрів:

• необхідна потужність - розрахувати потрібно, знаючи, скільки енергії споживає ваш будинок за місяць, плюс запас на зростання енергоспоживання (тобто на придбання нових електроприладів). Цей параметр найважливіший, оскільки в кінцевому підсумку все сонячні панелі мають кінцеву мету у вигляді повного покриття потреб домогосподарства в енергії;
• клас устаткування (панелей) - маркується Grade A, B, C. Панелі класу А - без видимих ​​дефектів і без дефектів, які виявляються при люмінесцентному контролі. Панелі класу B і C мають певні некритичні пошкодження і використовуються для виготовлення більш дешевих модулів;
• інвертор і акумулятори - тут оцінюється потужність і бренд виробника.

Як правило, фахівці вже продумали все за клієнтів, об'єднуючи елементи системи в пакетних пропозиціях «під ключ». Вартість буде залежати від зазначених параметрів, зазвичай пропозиції так і розподіляються по класах «Економ», «Стандарт» або «Преміум». Втім, наявність пакетних рішень не скасовує того факту, що елементи в них можна замінити на ті, які вибере клієнт.
Обов'язковою умовою також є гарантія на всі складові системи і на роботу. Саме тому купувати потрібно у компаній з репутацією, які можуть підтвердити якість своєї роботи. До них же ви потім зверніться обслуговування або технічну заміною запчастин установки.

Сонячні батареї: готові рішення для дому та важливі питання

1. Місце розташування будинку
Навіть саме продумане пакетне рішення не буде ефективним, якщо будинок знаходиться в тіні густих дерев або сусідньої багатоповерхівки. Причому у випадку з деревами на власній ділянці проблему можна вирішити, наприклад, обрізанням гілок, то умови міської забудови змінити не вийде.
Виходячи з розташування варто вибирати тип панелей. Наприклад, для полікристалічних кремнієвих часткове затемнення не критично, а ось монокристалічна система відразу перестане виробляти електрику.
Чим більше сонячного годинника місце для панелей знаходиться власне на сонці, тим вигідніше буде ваша інвестиція.

2. Інсоляція
По суті, це показник кількості сонячного світла, яке буде доступно панелям для перетворення в електрику. Для різних регіонів країни інсоляція різна, вона впливає на місце розташування панелей і їх кількість. При розрахунках професіонали обов'язково врахують цей параметр.

3. Кількість панелей
Залежить від необхідної домогосподарству потужності та інсоляції. Для отримання певної кількості енергії в сонячному регіоні зона покриття панелями буде менше, ніж на частково затіненій території.

4. Обслуговування
Система автономна і не вимагає особливої ​​уваги. Єдине, за чим потрібно стежити - за акумуляторами і чистотою панелей. Їх не миють щотижня, зазвичай вистачає одного-двох разів за півроку. Виняток становлять зимові місяці, коли снігопади можуть повністю закрити панелі, і ведеться неподалік будівництво - пил і бруд осядуть на площинах і перешкодять їм збирати сонячну енергію.

5. Утилізація
Гелиосистема буде працювати не менше 20-30 років, а то і більше, що зовсім не означає, що можна не замислюватися про те, як її утилізувати після закінчення терміну служби. Добре, якщо бренд-виробник приймає назад свої панелі для знищення без шкоди для екології.

Де в Україні купити готові рішення для дому - сонячні батареї

Компанія Solar Technology пропонує комплексний підхід до вирішення питання енергетичної незалежності. Наші фахівці візьмуть на себе розробку проектно-кошторисної документації та консалтинг. Разом ми підберемо систему, яка буде задовольняти ваші запити по потужності і вартості.
Налагодження та введення в експлуатацію установки - також турбота фахівців Solar Technology. І на цьому наша співпраця не закінчиться, оскільки ми надаємо послуги післяпродажного сервісу і аудиту системи. Технічне обслуговування, діагностика несправностей, поставки запчастин і консультації з модернізації установок - цілий комплекс послуг, який отримують наші клієнти.
Сонячна енергетика ближче ніж здається, зробіть своє житло енергонезалежною і екологічним.

Рішення для аграрного сектору close

Готові рішення сонячних електростанцій для сільського господарства, які допоможуть розвивати один з найважливіших напрямків країни

Сонячні електростанції для бізнесу close

Готові рішення по сонячним електростанціям для бізнесу, які допоможуть знизити витрати і збільшити прибутковість компанії

Готові рішення сонячних станцій для бюджетної сфери close

Готові рішення сонячних електростанцій для шкіл, дитячих садків та інших бюджетних установ для зменшення власного споживання з мережі

Системи відеоспостереження та відеонагляду close