share

З проектування та технічного моделювання починається спорудження і невеликої сонячної електростанції для приватного домогосподарства, і мегаватної мережевої фотоелектричної станції, яка продає електроенергію в мережу за «зеленим тарифом». Адже при правильних розрахунках та реалізації проекту, навіть на перший погляд незначне збільшення виробництва електроенергії за 25 років роботи станції принесе власнику значний додатковий прибуток.

Правильне проектування сонячної електростанції враховує особливості земельної ділянки або покрівлі будівлі, її орієнтації, затінення від сусідніх об'єктів, клімату та надходження сонячного випромінювання в конкретній географічній точці. На цьому етапі підбирається обладнання, яке буде працювати з максимальною ефективністю у заданих умовах. При проектуванні враховуються особливості і вимоги до майбутньої сонячної електростанції, наприклад: максимізація вироблення електроенергії, забезпечення безперебійного виконання робочого процесу або ж ефективне використання наявної обмеженої площі. Результатом моделювання станції є вибір правильного кута нахилу сонячних панелей, орієнтація, відстань між їх рядами. Всі ці показники впливають на результат – генерацію електричної енергії

Наші інженери виконають моделювання вашої майбутньої електростанції, а отримані від нас рекомендації будуть дуже корисними в подальшому на етапі розробки робочої документації для вашого проекту.

Зв'яжіться з нашим спеціалістом

Заповніть форму нижче,
щоб отримати детальну консультацію від нашого спеціаліста