share
  • 383 - Гібридний інвертор Victron Energy Quattro 48/15000/200-100/100 (QUA483150000)

Гібридний інвертор Victron Energy Quattro 48/15000/200-100/100

Два входи і два виходи змінного струму
Пристрій Quattro можна підключити до двох незалежних джерел змінного струму, наприклад до берегової лінії живлення і до генератора, або до двох генераторів. Пристрій Quattro автоматично з'єднається з активним джерелом харчування. Головний вихід має безперебійну функціональність. При відмові в мережі живлення, при від'єднанні берегової лінії або генератора пристрій Quattro приймає на себе функцію харчування підключених споживачів. Це відбувається настільки швидко (менше 20 мілісекунд), що комп'ютери та інше електронне обладнання продовжують працювати без перерв. Другий вихід активний лише тоді, коли змінний струм присутній на одному з входів пристрою Quattro. До цього виходу можна підключити пристрої, які не повинні розряджати батарею, наприклад повітряний кондиціонер або водонагрівач.

Унікальна функція підтримки потужності
Quattro перешкоджає перевантаження обмеженого джерела струму, будь-то генератор або берегова лінія електроживлення. На першому етапі рівень зарядки батареї буде автоматично знижено, щоб не допустити перевантаження. На другому етапі пристрій посилить вихід генератора або берегової лінії живлення за рахунок потужності, що відбирається у батареї.

Віртуально безмежна потужність при паралельній роботі
Для досягнення більш високої потужності на виході, можна підключати паралельно до 6 пристроїв Quattro. Можлива також робота в конфігурації розщепленої фази або в трифазної. Будь ласка, перевірте наші бюлетені, щоб визначитися, які моделі володіють можливостями паралельного включення, трьома фазами або розщеплення фаз.

Віддалений моніторинг і контроль
Здійснюйте моніторинг і управління Вашим пристроєм Quattro і системою локально (LAN) або віддаленої через Інтернет з будь-якої точки світу за допомогою безкоштовного додатку VRM і безкоштовного онлайн-порталу VRM. Доступ можливий за допомогою телефону, планшета, ноутбука або ПК, що працюють на різних операційних системах. Немає обмежень рівню контролю за допомогою Color Control GX або Venus GX: від налаштування Вашого MultiPlus до установки Geofence для оренди автомобілів і ін ..

Основні харктеристики
Виробник Victron Energy
Країна Нідерланди
Кількість фаз 1
Номінальна потужність інвертора 12000 Вт
ККД 96 %
Ступінь захисту IP21
Тип охолодження Активне
Мінімальна робоча температура -40 °
Максимальна робоча температура 65 °
Гарантійний термін 5 років
Тип інвертора Гібридний
Напруга акумулятора 48 В
Характеристики змінної напруги
Повна потужність 15000 ВА
Номінальна напруга 230 В
Мінімальна робоча напруга 187 В
Максимальна робоча напруга 265 В
Мінімальна частота мережі 45 Гц
Максимально частота мережі 65 Гц
Номінальна частота мережі 50 Гц
Максимальний струм 100 А
Максимальна короткочасна потужність 25000 Вт
Габаритні розміри
Висота 572 мм
Ширина 488 мм
Глибина 344 мм
Вага 72 кг